محصولات


 
 
 

ورود کاربران


شناسه:  
رمز ورود:  


رمز ورود را فراموش کردم!
ثبت نام

آخرين اخبار

صنايع پلاستيک مرکز

Sanaye Pelastic Markaz

شرکت صنايع پلاستيک مرکز در سال 1358 تاسيس گرديد. اين شرکت از بدو تاسيس تاکنون با کسب تجربه و دانش به پيشرفت خود ادامه داده و اکنون يکي از بزرگترين توليد کنندگان پريفورم، بطري هاي پت و لوازم خانگي در ايران محسوب مي شود.کارخانه ساخت و توليد محصولات پلاستيکي، در زميني به مساحت 20000 متر مربع در شهر قم احداث و مجهز به دستگاه هاي توليد خودکار و فن آوري روز اروپا گرديده است.

 

صنایع پلاستیک مرکز - کارخانه

صنایع پلاستیک مرکز - کارخانه

 

اين شرکت توانسته است با طي بيش از ربع قرن فعاليت به جايگاه ويژه اي در بين توليد کنندگان داخلي دست يابد و اين مهم حاصل نمي شود، مگر، با تلاش صادقانه مسئولين و متخصصين، حسن صلوک با مشتريان و ارائه محصولاتي با کفيت عالي. خط مشي شرکت صنايع پلاستيک مرکز توليد انواع محصولات با کيفيت برتر، جلب رضايت مشتريان گرامي، ارائه خدمات بهينه و تقسيم منافع و تداوم ارتباط با مشتريان مي باشد.
همچنين کسب رضايت مشتريان درخصوص کيفيت محصولات و دريافت کالا در کوتاهترين زمان از اهداف اين شرکت بوده است.ضمنا اين افتخار نصيب ما شد تا بتوانيم کليه ماشين آلات و قالبهاي مربوط به اين صنعت را با نازلترين قيمت و بالاترين کيفيت در اختيار صاحبان سرمايه قراردهيم.
اميد آن داريم تا در تمام زمينه هاي توليد محصولات پلاستيکي شما را همراهي نماييم.

 

 

 

نسخه قابل چاپ